Цукор у стиках із вашим логотипом

50.00 

Брендований цукор у стиках з логотипом можна замовити у компанії «Мултіпак». Ми виробляємо партії різного номіналу на замовлення клієнта.

1 килограмм, саше (замовлення від 100 кг)
50.00 
1 килограмм, стік (замовлення від 100 кг)
50.00 
Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

БРЕНДОВАНИЙ ЦУКОР У СТІКАХ З ЛОГОТИПОМ

Брендований цукор у стиках з логотипом можна замовити у компанії «Мултіпак». Ми виробляємо партії різного номіналу на замовлення клієнта. Всі харчові продукти мають сертифікати та безпечні для людини, а яскравий логотип у корпоративних відтінках наноситься лише нетоксичними фарбами. Доставка діє по всій території України.

СТІКИ З ЦУКОРОМ, ЯК ОДИН З ВИДІВ РЕКЛАМИ ВАШОГО БРЕНДУ!

Багато брендів шукають, окрім традиційних способів реклами свого товару, ще більше способів, як привернути увагу покупців та клієнтів до своєї компанії. Брендований цукор у стиках – це якраз один із дешевих методів, щоб вигідно уявити свою фірму в очах потенційних замовників. Найчастіше його використовують готелі, кав’ярні, ресторани та інші подібні заклади, але зараз дедалі більше компаній, що надають послуги у різних сферах, звертаються до нас, щоб замовити партію спецій в упаковці, яка виконана у корпоративних тонах та має логотип.

Які функції виконує подібна продукція і чому вона потрібна більшості фірм:

  • Допомагає залучити більше клієнтів;
  • підвищує лояльність клієнтів;
  • Підтримує імідж компанії;

Є більш гігієнічним варіантом, ніж застаріла цукорниця та інший посуд.
Не всі гості вашого закладу. клієнти чи ділові партнери люблять ароматну каву чи чай із цукром, але запропонувати їм спецію – це ввічливий жест. Тому, при подачі напоїв на блюдце у чашки кладуть пару стиків із цукром, а людина, якщо є бажання, може їх використати. Деякі клієнти навіть забирають їх із собою, щоб смакувати з кавою чи в іншому місці. Це також добре для компанії, людина, коли використовуватиме спецію, обов’язково згадає ваш бренд.

Також фірмова обгортка, де є зображення вашого логотипу, демонструє ваш статус як успішної фірми, яка активно позиціонує себе на ринку. Тому замовити партію таких стіків доцільно, щоб підвищити довіру та лояльність ваших замовників, гостей та клієнтів. Такий хитрий хід використовують практично багато відомих брендів.

ЧОМУ ПОТРІБНО ЗАМОВИТИ БРЕНДОВІ СТІКИ У НАШІЙ КОМПАНІЇ?

Наше підприємство вже багато років випускає стіки з цукром та іншими спеціями для багатьох фірм в Україні. Технічне оснащення дозволяє виробляти навіть великі партії у рекордно короткий термін, тому клієнти цінують нас за оперативність. Ми доставимо продукцію по всій території країни поштовими службами до вказаного замовником відділення, тому це дуже зручно, адже вам не потрібно самостійно їхати та забирати партію.

Усі продукти харчування мають сертифікати якості. Обгортка максимально герметична, тому всередину не потрапляє сміття. Ми наносимо малюнки виключно безпечними фарбами, тому якість та смак спеції вони ніяк не впливають. Зробимо будь-який малюнок, бажаний замовником. Але найчастіше нам замовляють зображення логотипу бренду.

Герметична обгортка виготовлена із спеціальної сировини без шкідливих домішок. Стік дозволяє довго зберігати спеції свіжими та придатними для вживання. Тому багато клієнтів замовляють одразу великі обсяги, особливо це актуально для більшості підприємств та мереж готелів, ресторанів тощо.

Ми працюємо дуже швидко. Все завдяки сучасному обладнанню, що дозволяє виготовити великі партії максимально короткий термін. І наша компанія ніколи не підводить своїх замовників, адже ми цінуємо вашу довіру і намагаємось підтримати позитивну репутацію на українському ринку, тому нашими партнерами стають відомі фірми.

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ В «МУЛТИПАК»?

Якщо вам потрібний цукор з логотипом компанії, ви можете замовити його саме зараз. Для цього потрібно лише зв’язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Наші співробітники пояснять подробиці роботи з нашим підприємством, назвуть терміни виготовлення партії, варіанти оплати товару тощо.

Чекаємо на ваші звернення вже сьогодні!

Додаткова інформація

по продукции

указана цена за

1 килограмм, 1 упаковку

фасовка (тип)

,

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Цукор у стиках із вашим логотипом”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…